Gładka twarz


mezoterapia-glowy-1 Mezoterapia skóry twarzy

Mezoterapia jest metodą uznawaną za jedną z najskuteczniejszych jeśli chodzi o walkę z utratą jędrności skóry. Składniki użyte podczas tej metody są naturalnie występującymi w skórze substancjami, które przyczyniają się do jej prawidłowego nawilżenia jak i napięcia. Efektem zabiegu jest usuniecie drobnych zmarszczek, odbudowa włókien kolagenowych oraz elastylowych, które wpływają na jędrność skóry, jak i zapobieganie procesom starzenia.

Ta niechirurgiczna metoda sprawia, że w tkance podskórnej poprawia się mikrokrążenie. Jest ona niezwykle popularna za sprawą efektów rewitalizacyjnych widocznych niemal natychmiastowo. Po zabiegu skóra staje się młodsza, wypoczęta oraz dobrze odżywiona.

Najlepsze efekty stosowania mezoterapii są widoczne po wykonaniu serii zabiegów. Przystępując do korzystania z tej metody na początku zaleca się przeprowadzać jeden zabieg co trzy tygodnie przez okres trzech miesięcy.

Przed zabiegiem nie należy zażywać aspiryny oraz leków przeciwzapalnych. W dniu zabiegu powinniśmy unikać sauny, solarium, promieni słonecznych, wzmożonego wysiłku fizycznego.

Wybrane koktajle stosowane w mezoterapii igłowej można wprowadzić za pomocą urządzenia Roll Cit – Derma Roller (mezoterapia mikroigłowa).