RevitaLash naturalnie piękne rzęsy


revitalashEyelash Conditioner Advanced

Najbardziej skuteczna i bezpieczna na świecie odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi. Efekty i bezpieczeństwo udowodnione badaniami klinicznymi. Sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze w rekordowym czasie.

RevitaLash Advanced jest odpowiedzią na marzenia kobiet o pięknych i długich rzęsach w postaci kosmetyku o łatwej aplikacji. Odżywkę można stosować również na przedłużone i zagęszczone rzęsy ponieważ nie rozpuszcza kleju.

Produkt zalecany również po chemioterapii.

Eyelash Conditioner z formułą Advanced to odżywka – kosmeceutyk stymulujący wzrost rzęs.

Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze.

Pojemność – 3.5 ml oraz 2.0 ml. Widoczny rezultat już po 4-6 tygodniach zastosowania.

produkt-EyelashConditioner-optNowa formuła RevitaLash® ADVANCED gwarantuje olśniewające efekty działając szybciej niż kiedykolwiek!

Historia powstania produktu

Athena Cosmetics, ciesząca się pozycją światowego lidera w dziedzinie opracowywania innowacyjnych i funkcjonalnych kosmetyków, która jako pionier stworzyła w 2006 roku pierwszą odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi marki RevitaLash, ma przyjemność ogłosić przełom w zaawansowanej technologii pielęgnacji rzęs wprowadzając na rynek (czerwiec 2011 USA, lipiec 2011 Polska) najnowszą formułę RevitaLash® Advanced.

Bezpieczny produkt

Efekty jej działania i bezpieczeństwo zostało potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych. RevitaLash® Advanced jest przetestowany dermatologicznie, oftalmologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki. Nowa bardziej zaawansowana i gęsta formuła powoduje, że odżywka nie sączy się na powierzchnię oka i można ją bezpieczniej aplikować tuż u nasady rzęs. Testy kliniczne nie wykazują żadnego wpływu na ciśnienie wewnątrzgałkowe oka ani ostrość widzenia.

Skład formuły:

Skład najnowszej formuły RevitaLash® ADVANCED zawiera opracowane przez zespół doktora Brinkenhoffa jeszcze bardziej aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych, wyciągi roślinne m. in. palma sabałowa, żeń-szeń, zielona herbata, pszenica, nagietek lekarski, uzupełnione o działanie aktywnych nanopeptydów.

Składniki RevitaLash® ADVANCED

Water/Aqua/EAU, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Panax Ginseng Root Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Biotin, Camelia Oleifera Leaf Extract, Swerita Japonica Extract, Biotinyl Tripeptide-1, Octapeptide-2, Calendula Officinalis Flower Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Protein, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Glycerin, Cellulose Gum, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Phosphoric Acid, Disodium Phosphate.


RevitaBrow Advanced

produkt-Revitabrow2-optDo produktów marki RevitaLash® dołączył kolejny innowacyjny produkt przeznaczony specjalnie do stymulowania wzrostu brwi RevitaBrow®.

Odżywka ma te sam składniki aktywne, co RevitaLash Eyelash Conditioner oraz dodatkowe wyciągi roślin tj. żeń-szeń, zielona herbata, wiciokrzew, nagietek, pszenica, palma sabałowa.

Dostępna pojemność 3 ml.

RevitaBrow® ADVANCED pomaga odbudować rzadkie i uszkodzone brwi z powodu epilacji i procesów starzenia. RevitaBrow® ADVANCED polecany jest również dla Pań, które mają makijaż permanentny brwi.

Spektakularnie poprawia wygląd brwi, sprawiając, że brwi są ciemniejsze, grubsze i pełniejsze.

Sposób użycia:

RevitaBrow® ADVANCED stosujemy raz na dobę na umytą i suchą skórę specjalnym aplikatorem.

Nakładamy RevitaBrow® ADVANCED za pomocą kliku pociągnięć w obszarach brwi, gdzie mają pojawić się grubsze, pełniejsze i piękniejsze brwi.

Odkryte piękno dla naturalnych brwi.

Pamiętaj. RevitaBrow® ADVANCED nie jest lekiem na wypadanie brwi i innych chorób związanych z brakiem porostu brwi. Składniki produktu wyszczególnione na opakowaniu.

Zasięgnij informacji o działaniu preparatów RevitaLash w naszym gabinecie.

revitalash_butterfly-Effect2