Depilacja


depilacja1Depilacja woskiem jest najpopularniejszą na świecie metodą depilacji ciała. Polega na wyrywaniu włosków wraz z cebulkami, co pomaga utrzymać efekt depilacji nawet przez kilka tygodni. Już po pierwszym seansie włoski odrastają wolniej, są bardziej miękkie i rzadsze. W porównaniu z innymi sposobami depilacji depilacja woskiem jest szybka, dokładna i skuteczna, a efekty utrzymują się nawet 5 tygodni. Stosujemy różnorodne woski odpowiednio dostosowane do skóry klientki i jej potrzeb. Wykonujemy depilację na każdą partię ciała oraz twarzy u kobiet jak i u mężczyzn.

W sprzedaży posiadamy ampułki opóźniające porost włosów.

SREBRNA DEPILACJA – opóźnia odrost i zapobiega wrastaniu włosków.

Wosk z mikrosrebrem ułatwia depilację, wydłuża czas między zabiegami. Srebrny żel przed depilacją chłodzi i dezynfekuje skórę.

Efekt zabiegu:
Mikrosrebro działa bakteriobójczo zapobiegając powstawaniu stanów zapalnych, likwiduje podrażnienia i obrzęki, zmniejsza odczucie bólu.


depilacjaDEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ

Depilacja pastą cukrową to metoda znana od wieków pochodząca z Bliskiego Wschodu. Pasta cukrowa jest mieszanką cukru, cytryny i wody. Dzięki naturalnym składnikom nie powoduje reakcji alergicznych, a ryzyko podrażnień jest minimalne. Przy pomocy pasty cukrowej można depilować każdą część ciała ponieważ pasta nie przylega do skóry tak jak wosk, a więc ból związany z odrywaniem masy od skóry nie jest zbyt dotkliwy.

Depilację cukrową mogą stosować osoby cierpiące na żylaki oraz mające skórę wrażliwą. Ponadto pasta nie podrażnia skóry, pozostawia ją gładką i odżywioną, bez czerwonych kropeczek i zaczerwienień. Stosując pastę cukrową można usuwać włoski o dł. 1-2mm. To kolejna zaleta, a zarazem powód, dla którego warto wypróbować depilację pastą cukrową.


DEPILACJA BRAZYLIJSKA

Depilacja brazylijska to całkowite wydepilowanie miejsc intymnych, zarówno z przodu jak i w okolicy pośladków, za pomocą wosku lub pasty cukrowej. Ten rodzaj depilacji jest coraz bardziej popularny ze względu na walory estetyczne i higieniczne. Efekt utrzymuje się około miesiąca, zaś odrastające włoski są słabsze i jest ich znacznie mniej.

Czas zabiegu 30min.


PO ZABIEGU DEPILACJI
W pierwszych dniach po zabiegu odradzana jest wszelka aktywność mogąca zwiększyć ewentualne podrażnienia  (np. basen, sauna, jacuzzi, intensywne zajęcia sportowe).