Lipoliza iniekcyjna

with Brak komentarzy

lipolizaRewolucyjna, nowoczesna metoda, której zadaniem jest usunięcie nagromadzonego tłuszczu w określonych partiach ciała. Jest idealna dla osób, które nie są zadowolone ze swojej sylwetki, a odchudzanie tradycyjnymi metodami nie przynosi efektów.

Zabieg polega na wstrzykiwaniu w tkankę tłuszczową substancji pozyskiwanej z soi – fosfatydylocholiny która rozkłada komórki tłuszczowe. Fosfatydylocholina jest naturalną substancją, występującą w każdej komórce ciała. Substancja ta bierze udział w procesach przemiany materii i jest odpowiedzialna za rozbijanie komórek tłuszczowych i cholesterolu. Pozyskiwana dla celów terapeutycznych fosfatydylocholina ma tą samą strukturę, co fosfatydylocholina w ludzkim organizmie.

Lipoterapia zmniejszy drugi podbródek, pomoże wymodelować uda (likwidując tzw. bryczesy), kolana, brzuch, pośladki, biodra i ramiona. Usunie również fałdki na plecach i w okolicach pach. Strefa z lokalnym nadmiarem tkanki tłuszczowej poddawana jest serii zastrzyków niezwykle cienką igłą. Są one praktycznie bezbolesne.

Bezpośrednio po zakończeniu nakłuć może pojawić się obrzęk i zaczerwienienie. Miejsce poddane zabiegowi zazwyczaj staje się dużo wrażliwsze na ucisk i dotyk, może również boleć i swędzieć.  Drażliwość skóry utrzymuje się przez 3–4 dni. Zazwyczaj, aby osiągnąć zadowalający efekt, zabieg trzeba powtórzyć 2 do 5 razy. Otłuszczenia zostają trwale usunięte i nie odtwarzają się, pod warunkiem że nie dopuści się do znacznego wzrostu masy ciała.